Startupy

OFERTA WSPÓWRACY DLA STARTUPÓW

Nasi eksperci pobadają 20 lat doświadczeń w pracy z innowacyjnymi projektami oraz spółkami. Założyli szereg tego typu podmiotów. Mają szerokie kontakty w wielu branżach. takie wśród korporacji.
Szukamy młodych talentów które marzą o podbiciu rynku swoim pomysłem lub do doświadczonych managerów. którzy mają pian na zrobienie czegoś nowatorskiego. Startup definiujemy jako ideę. której celem jest zdobycie rynków międzynarodowych (nie dziabmy w branżach tradycyjnych), czyli projekt jest skalowalny. Sprawdź naszą ofertę!

Program mentoringowy

Dołącz do naszego bezpłatnego programu. w ramach którego dopasujemy do Ciebie mentora biznesowego lub technobgicznego1 Cel programu jest w pełni zbieżny s naszą misją. czyli wsparciem młodych przedsiębiorców Pomorza Zachodniego. przy zapewnieni' im sprawnego dostępu do wiedzy oraz kontaktów biznesowych. Współpraca z doświadczonymi mentorami umożliwi im dopracowanie modelu biznesowego. w konsekwencji sprawny rozwój przedsięwzięcia. Mentorzy to osoby o ugruntowanym co najmniej 15 letnim. doświadczeniu zawodowym. Uważamy, że tylko eksperci którzy nabywali przez Lata doświadczenia biznesowe oraz osobiste mogą byt odpowiedniej klasy mentorami.

Więcej informacji

Program Preinkubacji

Program kierowany jest do zespołów lub świeżo powstałych spółek. które oczekują wsparcia w zakresie budowy modelu biznesowego oraz jego rynkowego testowania. Program został podzielony na bloki tematyczne i jest obudowany na platformie Miro. Poza pracą własną startup otrzymuje dostęp do konsultacji (pracy z ekspertami) oraz zweryfikowanych materiałów, które mogą znacząco wpłynąć na efektywny rozwój spółki.

Więcej informacji

Wsparcie prawne

Bez pomocy prawnej trudno dzisiaj marzyć (o sprawnym rozwoju biznesu. Zapraszamy - napisz do nas. a my postaramy się pomóc Nasze Centrum współpracuje z doświadczonymi prawnikami. którzy od wielu lat prowadzą kancelarie wspierające polskich przedsiębiorców. Wsparcie w formie konsultacji jest bezpłatne. W przypadku potrzeby ugruntowanej i pełnej współpracy przedstawimy ci indywidualną ofertę.

Więcej informacji

Finansowanie rozwoju

Finansowanie startupów może przybrać różne formy. Przećwiczyliśmy je wszystkie: startupowe dotacje publiczne. fundusze podwyższonego ryzyka (VC). inwestorów prywatnych (I3A). Niekoniecznie ta forma, która wydaje się najbardziej modna, jest najwłaściwszą. Skonsultuj z nami prepozycję. Doradzimy ci jaką formę wybrać i czy warto z danego rozwiązania skorzystać.

Więcej informacji